+370 656 06 062

PAPŪGĖLĖMS



rating

VADIGRAN Health Seeds sveikos sėklos 800g

4.86€ Be PVM: 4.86€

Sveikos sėklos paukščiams. Sudėtyje tik aukščiausios kokybės žaliavos supakuotos su ypatinga atsakomybe , kad būtų užtikrintas grynumas, šviežumas ir natūralus kvapas. Sudėtis: dribsniai, įvairios sėklos. Naudojimas: naudoti pagal..

rating

VADIGRAN ORIGINAL banguotoms papūgėlėms 0.5kg

1.46€ Be PVM: 1.46€

  Sudėtis: geltonos apvalios soros, kanapinis strypainis, išlukštentos avižos, raudonosios apvalios soros, linų sėklos, aliejinė juodva, dygminas. Naudojimas: kasdien su švariu vandeniu. Produktą laikyti sausoje, vėsioje vietoje..

rating

VADIGRAN ORIGINAL banguotoms papūgėlėms 20kg

41.60€ Be PVM: 41.60€

Sudėtis: geltonos apvalios soros, kanapinis strypainis, išlukštentos avižos, raudonosios apvalios soros, linų sėklos, aliejinė juodva, dygminas. Naudojimas: kasdien su švariu vandeniu. Produktą laikyti sausoje, vėsioje vietoje...

rating

VADIGRAN Patee Fruit Soft su vaisiais 10% 700g

7.01€ Be PVM: 7.01€

Vadigran Patee Fruit Soft yra puikios kokybės pusiau drėgnas paruoštas naudojimui lesalas. Sudėtyje yra būtiniausi vitaminai, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. Puri struktūra, skanus mišinys iš skirtingų vaisių, uogų ir sau..

rating

VADIGRAN Patee Tropical Soft su vaisiais 700g

7.13€ Be PVM: 7.13€

Vadigran Patee Tropical Soft yra puikios kokybės pusiau drėgnas paruoštas naudojimui lesalas. Sudėtyje yra būtiniausi vitaminai, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. Tinka visiems lesantiems sėklas paukščiams. Naudojimas: ..

rating

VADIGRAN Patee Yellow Dry su kiaušiniais 500g

5.10€ Be PVM: 5.10€

Vadigran Patee Yellow Dry yra puikios kokybės sausas su kiaušiniais paruoštas naudojimui lesalas. Sudėtyje yra būtiniausi vitaminai, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. Šis lesalas yra multifunkcionalus. Prieš naudojant geria..

rating

VADIGRAN Patee Yellow Soft su kiaušiniais 700g

6.39€ Be PVM: 6.39€

Vadigran Patee Yellow Soft yra puikios kokybės pusiau drėgnas su kiaušiniais paruoštas naudojimui lesalas. Sudėtyje yra būtiniausi vitaminai, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. Tinka visiems lesantiems sėklas paukščiams. N..

rating

VADIGRAN PREMIUM Mix banguotoms papūgėlėms su vaisiais 1kg

4.97€ Be PVM: 4.97€

  Sudėtis: Italinės šerytės sėklos, geltonosios apvaliosios soros, baltos ir raudonos soros, išlukštentos avižos, Japoniškos avižos, linų sėklos, tikrosios soros, dažinis dygminas, biskvitas, vaisiai, vitaminai.  ..

rating

VADIGRAN PREMIUM Mix egzotiniams paukščiams 1kg

4.97€ Be PVM: 4.97€

  Sudėtis: Geltonosios soros, baltosios apvalios soros, Japoniškos soros, Italinės šėrytės sėklos, geltonosios apvalios soros, Kanų sėklos, Juodosios drignės sėklos, biskvitas. Naudojimas: kasdien su švariu vandeniu. Produktą la..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 10 (2 puslapių)